Ders ve Çalışma Kitabı Cevapları TIKLAYINIZ

Sponsorlu Bağlantılar
Ana Sayfa / Survivor / Survivor 17 Nisan 2017 Ödül oyununu kim kazandı
2017-survivor

Survivor 17 Nisan 2017 Ödül oyununu kim kazandı

Sponsorlu Bağlantılar


Survivor 17 Nisan 2017 Ödül oyununu kim kazandı

2017 Survivor Dominik adasında Kıbrıs finalinden önce ünlüler takımı olsun gönüller takımı olsun dokunulmazlık, ödül, sembol oyunlarını kazanabilmek adına ellerinden gelen her şeyi ortaya koyuyorlar. Her iki takımda da ara sıra sakatlıklar yaşanıyor. Survivor Ogeday sakatlığı geçtiği için takımda yerini aldı ve oyunlara çıkmaya başladı. Survivor Anıl ise daha henüz eski performansına kavuşamadı. Survivor Adem Kılıççı ise ayak baş parmağı kırık olsa bile oyunlara çıkıyor.

Survivor 16 Nisan 2017 Dokunulmazlık oyununu gönüllüler takımı kazandı. Dünkü oyunda gönüllüler takımı geriden gelmelerine rağmen dokunulmazlık oyununu kazanmayı bildiler. Dünkü oyunda ise Survivor Burçak Survivor Elif’le oynadığı oyunda küçük bir sakatlık yaşadı ve dokunulmazlık oyununu devam edemedi. Survivor 16 Nisan 2017 Dokunulmazlık oyunununda ise özellikle Survivor Ogeday çok iyi bir performans sergiledi ve 5’te 5 yaparak dokunulmazlık sembolünü kazanan taraf oldu.

Survivor 16 Nisan 2017 bireysel dokunulmazlık oyununun finaline ise Survivor Serhat Akın ile Survivor Şahika oynadı. Survivor Şahika 16 Nisan 2017 Bireysel dokunulmazlık oyununu kazandı. Ada konseyinde ise daha önceden Survivor Sabriye Şengül yazılmıştı dün ise Survivor Pınar yazıldı. Ünlüler takımında eleme potasına Survivor Sabriye Şengül ve Survivor Pınar girdi.

17 Nisan 2017 Survivor ödül oyununu kim kazandı

2 dokunulmazlık oyununu ünlüler 2 dokunulmazlık oyununu ise gönüllüler takımı kazandıktan sonra en çok merak edilen konulardan bir tanesi “Survivor 17 Nisan 2017 Ödül oyununu kim kazandı

Survivor’da bugünkü oynanan ödül oyununda çok iyi mücadeleler ortaya kondu. Survivor 17 Nisan 2017 Ödül oyununu gönüllüler takımı kazandı. Gönüllüler takımı gerçekten de iyi bir performans sergileyerek 17 Nisan 2017 ödül oyununu almayı hak ettiler.

0
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry


Sponsorlu Bağlantılar

2 Yorumlar

  1. 16 nisan dokunulmazlık oyununu gönüllüler kazandı

  2. Arkadaşlar,2 gündür sonucu yanlış veriyorsunuz,sonra düzeltiyorsınuz.tüyolarınıza dikkat

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir