Ders ve Çalışma Kitabı Cevapları TIKLAYINIZ

Sponsorlu Bağlantılar
Ana Sayfa / Survivor / Survivor 26 Mayıs 2017 Ödül oyununu kim kazandı
2017-survivor

Survivor 26 Mayıs 2017 Ödül oyununu kim kazandı

Sponsorlu Bağlantılar


Survivor 26 Mayıs 2017 Ödül oyununu kim kazandı

Survivor 2017 Kıbrıs finaline yaklaşırken adadaki mücadele gün geçtikçe artıyor. Hem ünlüler hem de gönüllüler takımı ödül, sembol, dokunulmazlık oyunlarında ellerinden gelen her şeyi ortaya koyuyorlar.

Ünlüler takımı son ödül oyunlarını arka arkaya kaybetti. Dünkü yarışmayı izleyenler hatırlayacaklardır, atışlarda kötü olduklarından ve Survivor Sabriye’nin yavaş kalmasından dolayı 25 Mayıs 2017 ödül oyununu kaybettiler. Dünkü ödül oyununda Survivor Sema dışındaki diğer yarışmacılar kötü bir performans sergilediler. Ünlüler takımı bu durumdan hiç memnun değil. Survivor Sema bu durumun konuşularak çözülebileceğini ve tekrar oyunları kazanmaya başlayacaklarını söyledi.

Gönüllüler takımı ise özellikle Survivor Anıl gittikten sonraki günlerde ödül oyunlarını kazanmaya başladılar. Dün ilk defa Survivor Volkan’sız oyunlara çıkıldı. Survivor takipçileri ise özellikle Survivor Gökhan’ın nasıl bir performans sergileyeceğini merak ediyorlardı. Survivor Gökhan dünkü ödül oyununda çok iyi oyunlar çıkardı ve ödül oyununum kazanmasında katkı sağladı. Dünkü oyunda ise Survivor Elif’in fenalaşması adadaki herkesi çok korkuttu. Survivor Elif’in birden yere yığılması ve titremesi vücudunu aşırı derecede yormasındandı. Fakat dünkü oyunu gönüllüler takımı 2-0 kazanmasını bildi.

26 Mayıs 2017 Survivor ödül oyununu kim kazandı

Survivor ödül oyunları gün geçtikçe daha değerli hale geliyor. Hem ünlüler hem de gönüllüler takımı ödül oyunlarına ayrı bir hırsla çıkıyorlar. Bu haftanın ise en merak edilen sorularından birisi “Survivor 26 Mayıs 2017 Ödül oyununu kim kazanacak

Survivor 26 Mayıs 2017 Ödül oyununu ünlüler takımı kazandı. Ünlüler takımı 26 Mayıs 2017 ödül oyununda çok iyi bir performans sergileyip ödülü almayı hak ettiler.

0
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry


Sponsorlu Bağlantılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir