Ders ve Çalışma Kitabı Cevapları TIKLAYINIZ

Sponsorlu Bağlantılar
Ana Sayfa / Survivor / Survivor 7 Haziran 2017 Ödül oyununu kim kazandı
2017-survivor

Survivor 7 Haziran 2017 Ödül oyununu kim kazandı

Sponsorlu Bağlantılar


Survivor 7 Haziran 2017 Ödül oyununu kim kazandı

Survivor 2017 Kıbrıs finaline doğru yaklaşırken oyunlar seri bir şekilde oynanmaya devam ediyor. Survivor 5 Haziran 2017 Ödül oyununu ünlüler takımı kazandı. Değişen kurallarla birlikte oyunlar şu an 10’da bitiyor. 5 Haziran 2017 ödül oyununda ünlüler çok üstün bir şekilde oynadılar ve gönüllülere fark attılar. Ünlüler 10-4 gibi net bir skorla oyunu almasını bildi. 5 Haziran 2017 oyunun ödülü ise Küba gezisiydi. Ünlüler takımı bu ödülü çok istiyorlardı ve kazanmayı bildiler.

Gönüllüler takımına baktığımızda özellikle Survivor Berna’nın kötü performansı dikkat çekiyor. Survivor Ogeday ve Survivor Elif pek çok oyun kazanmasına rağmen Survivor Berna çoğu kez oyunları kaybediyor. Şu an gönüllüler takımı sadece 3 kişi kaldı. Oyunlarda da çokça yoruluyorlar.

Ünlüler takımına baktığımızda ise şu an itibariyle işler yolunda gidiyor. Ünlüler takımı arka arkaya oyunları kazanmasını bildi. Özellikle Survivor Serhat Akın ve Survivor Sema’nın performansları üst düzeyde. Survivor Serhat Akın Ogeday’la çıktığı pek çok oyunu aldı. Aynı şekilde Survivor Sema’nın üst düzey performansı dikkat çekiyor.

7 Haziran 2017 Survivor ödül oyununu kim kazandı

Küba ödülünü ünlüler takımı kazandıktan sonra bu haftanın en çok merak edilen sorusu:  “Survivor 7 Haziran 2017 Ödül oyununu kim kazanacak” oldu.

Bu haftanın belki de en değerli ödüllerinden biri için yarışmacılar oynayacak. Ödül iletişim ödülü. Hem ünlüler takımı hem de gönüllüler takımının en çok değer vediği ödüllerden bir tanesi.

Survivor 6 Haziran 2017 Ödül oyunununda Survivor Ogeday ile Survivor Adem Kılıççı tartıştı. Tartışmanın sebebi ise Survivor Ogeday’ın oyun esnasındaki laubali tavırları oldu. Bu duruma Survivor Adem ise çok kızdı.

Survivor 7 Haziran 2017 Ödül oyununu ünlüler takımı kazandı. Ünlüler takımı 7 Haziran 2017 ödül oyununda çok iyi bir performans sergileyip ödülü almayı hak ettiler.7 Haziran 2017 Survivor iletişim ödülünü kazanan takım moral depolamış oldu.

0
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry


Sponsorlu Bağlantılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir