Kitap Cevapları TIKLA
Test Çöz TIKLA
Eğitim

Üniversiteler Yüz Yüze Eğitime Ne Zaman Başlayacak?

Milli Eğitim Bakanlığının baktığı ilkokul, ortaokul ve liselerde bir çok sınıf kademeli olarak yüz yüze eğitime başladı. Normal olarak gözlerde üniversitelere çevrildi. Üniversiteler için yüz yüze eğitim ne zaman başlayacak ?

Üniversiteler Yüz Yüze Eğitime Ne Zaman Başlayacak?

Milyonlarca üniversite öğrencinin merak ettiği bir konu bu. Ama maalesef bu konuyla ilgili bir açıklama yok. YÖK isteyen üniversitelerin yüz yüze eğitim yapabileceğini söylemişti fakat artan vakaları yüzünden hiçbir üniversite yüz yüze eğitime başlayamadı. Bu yüzden bu dönem uzaktan eğitim kararı alındı.

Bu süreç devam ederken okullarda kademeli olarak yüz yüze eğitim başladı. Bu yüzden herkesin aklına acaba üniversitelerde yüz yüze eğitime girecek mi sorusu takıldı fakat bu konuyla ilgili henüz bir açıklama gelmedi.

Bahar Döneminin Yüz Yüze Olma İhtimali Yüksek

Önceki haberlerimizde bahar dönemi kesinlikle yüz yüze olacak diyorduk. Fakat artan kovid-19 vakalarından sonra bu ihtimal biraz azaldı. Ama buna rağmen bahar döneminin yüz yüze olmak ihtimali yüksek diyebiliriz. Ama bu dönemin uzaktan olacağına kesinleşti.

2021 Ders Kitabı Cevapları
Bu içeriğe emoji ile tepki ver
1
0
0
0
0
1
1

Bir cevap yazın

**Yorumun incelendikten sonra yayımlanacak!