Ders ve Çalışma Kitabı Cevapları TIKLAYINIZ

Sponsorlu Bağlantılar
Ana Sayfa / Sorularınız / Vücut Temizliğinin Düzenli ve Belli Kurallar İçinde Yapılmasının Nasıl Olabileceğini Açıklayınız
Ödev Soruları

Vücut Temizliğinin Düzenli ve Belli Kurallar İçinde Yapılmasının Nasıl Olabileceğini Açıklayınız

Sponsorlu Bağlantılar


Vücut Temizliğinin Düzenli ve Belli Kurallar İçinde Yapılmasının Nasıl Olabileceğini Açıklayınız

Vücut temizliği insanların sağlıklı bir yaşam sürebilmeleri için önemlidir. Düzenli ve belli kurallar çerçevesinde yapılmalıdır. Sabahları kalktığımızda elimizi yüzümüze yıkamalıyız, dişlerimizi fırçalamalıyız. Her yemekten önce ve sonra mutlaka ellerimizi yıkamalıyız. El ve ayak tırnaklarımızı belirli aralıklarla kesmeliyiz. Eğer tırnaklarımızı temiz tutmazsak birçok hastalığa yakalanabiliriz.  Eğer vücut temizliğini düzenli ve belli kurallar içinde yaparsak birçok hastalıktan kurtuluruz.

NOT: Evvel Cevap sitesi olarak siz değerli öğrencilerimizin soruların en iyi şekilde cevaplamaya gayret ediyoruz. Sorular kategorisinde yorum bölümünden bize sorularınızı gönderebilirsiniz. Uzman ekibimiz tarafından hızlı bir şekilde sorularınız cevaplandırılacaktır. Sorular cevaplandırılırken cevapların olabildiği kadar net ve açık olmasına özen gösterilecektir. Bizlere göstermiş olduğunuz ilgi ve alakaya layık olmak adına sitemizdeki çalışmalara devam ediyoruz. Evvel Cevap kurulduğu ilk günden itibaren pek çok kategoride yayın hazırladı. Şu anki bulunduğunuz kategoride ise binlerce soru – cevap var. Bu kategorideki yayınlar kısaca sorucevap şeklinde hazırlandı. Soru ve cevaplarınız için aynı zamanda evvel cevap forum sitesini açtık. Evvel Cevap Forum ise sadece soru cevap şeklinde olacak basit fakat bir o kadar da faydalı bir site olacak.

0
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry


Sponsorlu Bağlantılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir