Kitap Cevapları TIKLA
Test Çöz TIKLA
Eğitim

Yazın Okullar Ne Zaman Kapanıyor?

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk okulların ne zaman kapanacağı ve yaz tatilinin ne zaman başlayacağı hakkında önemli bilgiler verdi. Yazın okullar ne zaman kapanacak, telafi kursları olacak mı? İşte haberimizin detayları..

Yazın Okullar Ne Zaman Kapanıyor?

Yüz yüze eğitim ve uzaktan eğitim ülkemizde devam ederken, veliler ve öğrenciler tarafından 2020 – 2021 eğitim ve öğretim yılının ne zaman sona ereceği sorulmaya başladı. Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk neredeyse her gün velileri ve öğrenciler bilgilendirmek için uzaktan eğitim ve yüz yüze eğitim hakkında açıklamalar yapıyor.

Bakan Selçuk, bugünde yaz tatili, ara tatil ve telafi eğitimleri için önemli açıklamalar yaptı. Yapılan açıklamada, Nisan ayının ara tatilinin iptal edildiğini ve yapılan planlara göre bu dönemin 2 Temmuz’da sona ereceğini o zaman kadar öğrencileri okullarda tutmayı planladıklarını açıkladı.

Telafi Eğitimi Konusunda Çalışmalar Var

Bakan Selçuk aynı zamanda, şuan ara tatilin iptali ile ve okulların geç kapanmasının, telafi eğitimi yapmak olduğunu fakat 2 Temmuz’dan sonrada alınacak kararlar doğrultusunda eğitime devam edilebileceğini söyledi.

2021 Ders Kitabı Cevapları
Bu içeriğe emoji ile tepki ver
1
0
2
1
0
3
2

Bir cevap yazın

**Yorumun incelendikten sonra yayımlanacak!