Kitap Cevapları TIKLA
Test Çöz TIKLA
Eğitim

2. Dönem Karneleri Ne Zaman Alınacak?

Sınavlarla ilgili öğrencilerin ve velilerin soruları sürerken, şimdide 2020 – 2021 eğitim ve öğretim 2. döneminin karnelerinin ne zaman verileceği merak edilmeye başlandı. Peki sınavlar ne zaman yapılacak, 2021′ in eğitim ve öğretim dönemi ne zaman sona erecek, karneler ne zaman alınacak?

2. Dönem Karneleri Ne Zaman Alınacak?

Yüz yüze eğitim ile başlayan 2020 – 2021 eğitim ve öğretim dönemi artan vaka sayılarından sonra tekrar uzaktan eğitime döndü. Uzaktan eğitim döndükten sonra normal olarak, eğitim ve öğretimin bu dönem ne zaman sona ereceği ve sınavların ne zaman yapılacağı merak konusu oldu.

Öncelikle sınavlarla ilgili yapılan açıklamada, ülkemizde şuan bulunan kapanma durumunda dolayı liseli öğrencilerin sınavları 17 Mayıs’tan sonra yapılacağı duyuruldu. Eğitimin yüz yüze ve uzaktan eğitime dönmesi  eğitim süresini uzatacak mı diye sorulurken Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk yaptığı açıklamada daha önce belirttikleri tarihi işaret ederek 2 Temmuz’ a kadar okulların açık olacağını söyledi.

2021 Karneler 2 Temmuz Günü Alınacak

Milli Eğitim Bakanı Selçuk, yaptığı açıklamada karnelerin 2 Temmuz günü öğrencilerin alacağını ve 2020 – 2021 eğitim ve öğretimin 2 Temmuz günü sona ereceğini söyledi.

2021 Ders Kitabı Cevapları
Bu içeriğe emoji ile tepki ver
2
0
0
1
1
0
0

Bir cevap yazın

**Yorumun incelendikten sonra yayımlanacak!