Neden kopyalamak istiyorsunuz? Eğer sitenize ekleyecekseniz kaynak belirtmek zorundasınız! Bu yayın size lazımsa yoruma mail adresinizi yazın, size gönderelim.
Kitap Cevapları TIKLA
Test Çöz TIKLA
Evvel Video
5. Sınıf Yazılı Soruları

5. Sınıf Yazılı Soruları ve Cevapları

Evvel YouTube

5. Sınıf Yazılı Soruları ve Cevapları” için aşağıdaki yayınımızı inceleyebilirsiniz.

5. Sınıf Yazılı Soruları ve Cevapları

İlkokulu bitirip ortaokula okula başlayan değerli 5. Sınıf öğrencilerimiz. Öncelikle sitemize hoş geldiniz. Sizler için bu hafta zor geçecektir. Çünkü yazılılarınız başladı. Yoğun olan ders programınız ve ödevlerinizden sonra yazılılara girmek ve bu yazılılardan yüksek not almak durumundasınız. Türkçe, Matematik, İngilizce, Fen Bilimlerini ayırmayıp her desin yazılı sorularını hazırladık. Bu hazırlıkta ise özellikle ders ders ve dönem dönem ayırmayı uygun gördük. Çünkü sitemize giren ziyaretçilerimizin istedikleri konuya hızlıca ulaşmalarını sağlamak bizim amaçlarımızdan bir tanesidir.

5. Sınıf yazılı soruları ve cevapları sizler için hazırlanmış olup yapmanız gereken tek şey dönem ve dersinizi seçmek 🙂

1. Dönem Yazılı Soruları

2. Dönem Yazılı Soruları

5. Sınıf Yazılı Soruları ve Cevapları ile ilgili aşağıda bulunan emojileri kullanarak duygularınızı belirtebilir aynı zamanda sosyal medyada paylaşarak bizlere katkıda bulunabilirsiniz. 

Bu içeriğe emoji ile tepki ver

14 Yorum

  1. Çok güzel bir uygulama nşallah okullar açılır bu seni de yani Cavit 19 İnşallah geçer okullar açılsın yazılı sorular cevaplar kitaplar filan hepsi gelsin yeter ki ben okulun açılmasını istiyorum o kadar çok güzel bu uygulama bu uygulama yapan insanları çok teşekkür ederim Allah onlardan razı olsun bizim iyiliğimizi düşünüp yapmışlar

YORUM YAPMAK İSTER MİSİN?
**Yorumun incelendikten sonra yayımlanacak!

Close