Ders ve Çalışma Kitabı Cevapları TIKLAYINIZ

Sponsorlu Bağlantılar
Ana Sayfa / Kitap Cevapları / 6. Sınıf Türkçe Dörtel Yayınları / 6. Sınıf Dörtel Yayınları Türkçe Çalışma Kitabı Cevapları

6. Sınıf Dörtel Yayınları Türkçe Çalışma Kitabı Cevapları

Sponsorlu Bağlantılar


6. Sınıf Dörtel Yayınları Türkçe Çalışma Kitabı Cevapları

2016 – 2017 Eğitim Öğretim Yılının başında Ortaokul 6. Sınıflarda Türkçe kitabının dağıtımında yaşanan sıkıntı nihayet giderildi. Önce yasaklı listesinde olan daha sonra dağıtılması uygun görülen “6. Sınıf Dörtel Yayınları Türkçe Çalışma Kitabı” öğrencilere bu hafta itibariyle verilmeye başlandı. 6. Sınıf Türkçe dersinde Meb yayınlarının yanında okutulması uygun görülen “6. Sınıf Dörtel Yayınları Türkçe Çalışma Kitabı” öğrencilere faydalı olmayı öngören bir Türkçe kitabı. Site ekibi tarafından sayfa sayfa okunup cevaplandırılan “6. Sınıf Dörtel Yayınları Türkçe Çalışma Kitabı Cevapları” siz değerli öğrencilerimize yardımcı olacağını umuyoruz. Kitaptaki bütün üniteler ve sayfalar sitemizde mevcuttur. Ulaşmak istediğiniz ünitenin veya sayfanın üstüne tıklamanız yeterli olacaktır. Bu seneki “Çalışma Kitabı” Türkiye’de ilk olarak bizim sitemizde yayınlanmıştır. Kitaptaki sorulara dikkatle okunmuş ve 6. Sınıf öğrencisinin seviyesi düşünülerek cevaplandırılmıştır. “6. Sınıf Dörtel Yayınları Türkçe Çalışma Kitabı Cevapları”nın siz değerli öğrencilerimize yardımcı olması dileğiyle, başarılar ve kolaylıklar dileriz…

Sitemizde şu ana kadar birçok kitabı cevabı mevcut durumda. Cevaplamış olduğumuz kitaplardan bir tanesi de “6. Sınıf Sevgi Yayınları Matematik Ders Kitabı Cevapları” Amacımız öğrencilere en iyi şekilde yardımcı olabilmek ve onlara yol göstermek. Kitapların cevaplarını sitemizde yayınlarken sayfa sayfa ve ünite ünite yayınlamaya çok dikkat ettik. Öğrencilerimizin dikkatini çekmek anlamında da sayfa numaralarını renklendirdik. Amacımız öğrencilerin bu yüzlerce sayfa arasında kaybolmasını engellemek. Bu cevaplara bakmadan önce sizin ödevinizi kendiniz yapmanızı isteriz. Ödevinizi yaptıktan sonra cevaplarınızı kontrol etmek veya cevaplarınızdan emin olmak adına sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Hiçbir öğrencimizi tembelliğe alıştırmak istemiyoruz. Ancak bazı sorular var ki öğrencilerimiz bunların cevaplarını bulmakta çok zorlanıyorlar. Bazı sayfalar da bu cevapları maalesef doğru bir şekilde vermemektedir. Biz ise işinin ehli insanlar olarak bu konuda öğrencilere yardımcı olmayı amaç edinmiş insanlarız. Yeter ki öğrencilerimiz derslerine çalışsınlar, derslerinde başarılı olsunlar ve bir şeyler öğrenebilsinler.

Bazı zamanlar da velilerimizin sitemizi ziyaret ettiğini görüyoruz. Onlar da çocuklarına yardımcı olmak amacıyla internetten yararlanıyorlar. Onlarında sitemizde yorumlarını görmek bizi pek memnun edecektir. Sizden gelecek eleştiriler bizi çok daha iyi yerlere getirecektir. Tekrardan bütün öğrencilerimize derslerinde kolaylıklar ve başarılar dileriz.

0
like
1
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry


Sponsorlu Bağlantılar

7 Yorumlar

  1. Sanane lan ebes ini neyse ağzımı boz muyum

    İlk yorum gagaaaa

  2. Çok gıcık bir site

  3. ananızı sikim

    şahane

  4. İsmini Vermek İsteyen Ali

    süper

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir