Ders ve Çalışma Kitabı Cevapları TIKLAYINIZ

Sponsorlu Bağlantılar
Ana Sayfa / Survivor / 7 Şubat 2017 Survivor ödül oyununu kim kazandı
2017-survivor

7 Şubat 2017 Survivor ödül oyununu kim kazandı

Sponsorlu Bağlantılar


7 Şubat 2017 Survivor ödül oyununu kim kazandı

TV8 ekranlarında yayınlanan ve Türkiye’yi ekrana kilitleyen Survivor 2017 kadrosu bu akşamda müthiş mücadeleler yaptılar. Survivor ünlüler ve survivor gönüllüler hiç bu kadar hırslı olmamıştı. Gün geçtikçe her iki takımdaki açlığın artması tartışmalara ve kavgalara sebep oluyor. 7 Şubat 2017 Survivor ödül oyununda ünlüler takımından Survivor İlhan Mansız ile Survivor Fatih Hürkan arasındaki tartışma dikkat çekiciydi. Survivor İlhan Mansız ve Survivor Fatih Hürkan yarışma esnasında birbirlerine laf attıktan sonra kavga etmeye başladılar. Survivor ekibinin araya girmesiyle biten kavgada bu ikilinin agresifliği dikkat çekiciydi.

Peki “7 Şubat 2017 Survivor ödül oyununu kim kazandı

Survivor ünlüler takımından Survivor Serhat Akın, Survivor İlhan Mansız, Survivor Furkan Kızılay Survivor gönüllüler takımından ise Survivor Eser West, Survivor Anıl, Survivor Gökhan Gözükan, Survivor Ogeday performanslarıyla diğer yarışmacılardan daha öndeydiler. Fakat survivor gönüllüler daha motive olmuş bir şekilde oyunlara çıktılar.

7 Şubat 2017 Survivor ödül oyununu gönüllüler kazandı. Gönüllüler üst üste kazandıkları ödül oyunlarıyla moral depoladılar. Gönüllüler kazandıkları ödül oyununu doğum günü olan Survivor Eser Weste hediye ettiler.

0
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry


Sponsorlu Bağlantılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir