Kitap Cevapları TIKLA
Test Çöz TIKLA
Eğitim

Ara Tatil Bugün Başlıyor!

Milyonlarca öğrencinin beklediği gün geldi. Ve bugünden itibaren 1 haftalık ara tatile girildi.

Ara Tatil Bugün Başlıyor!

Bugün okullardaki zil hafta sonu tatili için değil, ara tatil için çaldı ve çocuklar evlere dağıldı. Milyonlarca öğrenci bugünü bekliyordu. Tatil büyük bir olasılıkla bütün öğrencinin mutlu olabileceği bir olay. Hatta sadece öğrenciler değil, bütün insanların sevdiği şeydir. Öğrenciler için bugünden itibaren 1 haftalık tatil başlamış oldu.

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk bu konuyla ilgili açıklamalarda bulundu. Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk yaptığı açıklamada, ümit ettikleri şeylerin, ara tatil sonrası bütün öğrenciler ve öğretmenlerin okullara dönmeleri olduğunu söyledi. Ara tatilden sonra okullara daha fazla öğrenci geleceklerini umduklarını söyleyen Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, ara tatilden sonra derslerin daha verimli olacağının da altını çizdi.

Tatilden Sonra Haydi Çocuklar Okula!

Pandemiden dolayı uzun zamandır evlerde olan çocuklar, yüz yüze eğitime alıştılar ve ilk ara tatillerine başladılar. Ara tatil bittikten sonra bütün öğrencilerin okullara gitmesini ve derslerine hevesli bir şekilde gireceklerini ümit ediyoruz.

2021 Ders Kitabı Cevapları
Bu içeriğe emoji ile tepki ver
1
1
0
0
0
0
0

Bir cevap yazın

**Yorumun incelendikten sonra yayımlanacak!