Ders ve Çalışma Kitabı Cevapları
TIKLAYINIZ

Zaman ile İlgili Deyim ve Atasözü

Kızılay İle İlgili Röportaj

Ana Sayfa / Sorularınız / İlçemizin Daha İyi Bir Yer Olmasını İçin Kaymakamdan Ne Yapmasını İsterdiniz

Ödev Soruları

İlçemizin Daha İyi Bir Yer Olmasını İçin Kaymakamdan Ne Yapmasını İsterdinizİlçemizin Daha İyi Bir Yer Olmasını İçin Kaymakamdan Ne Yapmasını İsterdiniz

  • Öncelikle ilçeye güzel bir kütüphane yaptırmasını isterdim.Ayrıca şehrin en güzel yerine yeşilliklerle dolu yemyeşil bir park yapmasını parkın içine havuzlar kurmasını isterim. Binaların boyanması çevrenin temiz tutulmasını her yere atık kağıt ve dönüşüm kutularının konulmasını isterdim. Şehrin her yerinin heykellerle ve de çiçek bahçeleriyle güzelleştirilmesini isterdim.

Not: “Rüyalar” insanın bilinçaltında büyüttüğü kendi yaşam izleridir. Bundan dolayı “rüyalar” aslında hem geçmişe hem bugüne hem de yarına ait birçok ipucunu barındırır. İnsanlar geçmişten bugüne gördükleri yorumları her zaman için bir büyüğe ya da uzmana yorumlatmışlardır. Bu sayede görmüş oldukları rüyaların ne anlama geldiklerini öğrenmeye çalışmışlardır. Bizler de en son çıkan ve en genel haliyle sizlere iletebileceğimiz bütün kaynakları tarayarak sizler için en kapsamlı “rüya tabirleri” çalışmasını hazırladık. Birçok rüyanın tabirini bir tıkla sizlere getiriyoruz. Aklınıza gelen hemen her konu ya da eşya üzerine gördüğünüz “rüyanın” anında ne anlama gelmiş olabileceğini bulabileceksiniz. Bunun yanında sizlerin başka veya farklı olduğunu düşündüğünüz rüyalarınız varsa onları da yorumlayabiliriz. Bunun için rüyalarınızı bizlere gönderin biz de “rüya tabirleri”ni yapalım.

Bu içeriğe emoji ile tepki ver

Tek Yorum

  1. iyi ama çok kısa…

YORUM YAPMAK İSTER MİSİN?

**Yorumun incelendikten sonra yayımlanacak!