Kitap Cevapları TIKLA
Test Çöz TIKLA
Eğitim

İlkokullarda Eğitim 5 Güne Çıkıyor!

İlkokul öğrencileri için bugün önemli bir açıklama geldi. Özel okullarda okuyan ilkokul öğrencileri için yüz yüze eğitim gün sayısı 5 gün olabilir. İşte haberimizin detayları..

İlkokullarda Eğitim 5 Güne Çıkıyor!

Hatırlayacağımız üzere ilkokul öğrencileri 2.dönem başladığından beri yüz yüze eğitim yapıyor. Haftada 2 gün okula giden öğrenciler için gün sayısı, öğrencilerin eğitimi için yeterli olmayabiliyor. Vaka sayısının arttığı bugünler yüz yüze eğitim ne olacak diye düşünürken İl Milli Eğitim Müdürü Fehmi Rasim Çelik önemli bir açıklama yaptı.

İl Milli Eğitim Müdürü yaptığı açıklamada hijyen kurallarına uyan özel okulların tam olarak uydukları taktirde ilkokul öğrencilerinin haftada gördüğü eğitim gün sayısı 5 güne çıkarılabileceği söylendi. İlkokul öğrenciler için bu sevindirici bir haber. Çünkü öğrencilik hayatlarındaki ilk adımlarını sağlam atmaları iler ki eğitim hayatlarını da değiştirecek.

Temizliğe Ne Kadar Çok Dikkat Edilirse Eğitim O Kadar Devam Edecek

Yapılan açıklamaya baktığımız zaman, okullardaki hijyenin ve temizliğin ne kadar önemli olduğunu anlayabiliyoruz. Bir okul ne kadar temiz ve hijyenik olursa, eğitimi o kadar aksamaz ve öğrenciler daha sağlıklı bir şekilde okullarına gidip gelebilir.

2021 Ders Kitabı Cevapları
Bu içeriğe emoji ile tepki ver
0
0
1
1
1
0
2

Bir cevap yazın

**Yorumun incelendikten sonra yayımlanacak!