Kitap Cevapları TIKLA
Test Çöz TIKLA
Eğitim

İstanbul’da Okullar Yarın Tatil

İstanbul’da çocukların beklediği kar tatili bugün geldi. İstanbul Valisi Ali Yerlikaya bugün, İstanbul’daki eğitimin bir gün tatil edildiğini açıkladı.

İstanbul’da Okullar Yarın Tatil

Hatırlayacağımız üzere, uzun süreden sonra Pazartesi günü okullar yüz yüze eğitime başlamıştı. Yüz yüze eğitim başladı derken, malum kış mevsiminde olduğumuz için İstanbul’da bugün yoğun kar yağışı bekleniyordu. Beklenen kar bugün sadece 2 saat yağdı ve İstanbul’un bembeyaz olması için yetti.

İstanbul’da yağan kar öğrencilerin okullara gitmesini oldukça zorlaştırdı. Okula yürüyerek gidenler kayıp düştü, arabayla gidenler yollardan dolayı zorluk çekti. Kar yağışı devam ettiğin için Vali Ali Yerlikaya’dan beklenen açıklama geldi. İstanbul Valisi Ali Yerlikaya bugün yaptığı açıklamada 18 Şubat günü okulların tatil edildiğini duyurdu.

18 Şubat Perşembe Günü İstanbul’da Okullar Tatil!

Vali Ali Yerlikaya’nın açıklamasından sonra bu habere en çok çocuklar sevindi. Karda oynamak ve vakit geçirmek isteyen çocuklar için bu karar ilaç gibi geldi. İstanbul’daki çocuklar yarın karın tadını doyasıya yaşayacaklar. Şimdiden onlara iyi eğlenceler diliyoruz ama tabi ki yaşadığımız bu pandemi günlerinde tedbiri elden bırakmamalarını temenni edelim.

2021 Ders Kitabı Cevapları
Bu içeriğe emoji ile tepki ver
0
0
3
1
0
0
0

Bir cevap yazın

**Yorumun incelendikten sonra yayımlanacak!