Ders ve Çalışma Kitabı Cevapları TIKLAYINIZ
Kitap Özetleri

Seni Bana Getiren Her Şey Kitap Özeti Laura Florand

Edebiyat severler Laura Florand‘ın yazmış olduğu Seni Bana Getiren Her Şey kitap özet ve yorumuna bakmaya ne dersiniz?

Laura Florand Seni Bana Getiren Her Şey Kitap Özeti

Seni Bana Getiren Her Şey” 2019 yılında Yakamoz Yayınlarından çıkan 320 sayfalık bir kitap. “Seni Bana Getiren Her Şey” kitabı Dünya Edebiyatı’nın usta ve popüler yazarlarından olan Laura Florand tarafından kaleme alınmış. “Seni Bana Getiren Her Şey Özeti”ne baktığımızda ise Paris sokaklarındaki iki aşığın Dominique ve Jaimenin aşklarının anlatıldığını görüyoruz.

Kitaptan Küçük Bir Bölüm

Karşılığını da almıştı. Kadının gözleri ışıl ışıl oldu. “Gerçekten mi? Monsieur Richard, sizinle tanışmak ne büyük bir zevk.”

Kadın içgüdüsel olarak elini uzattı. Kesinlikle Ameri­kalı, diye düşündü Dom. Kadının elleri onunkilerin yanın­da ne kadar da narin kalmıştı. Bir Amerikalı gibi el sıkışsa da ne kadar kırılgan olduğu anlaşılıyordu. Ama aksanıyla ilgili bir gariplik vardı, normal bir Amerikalı turist gibi konuşmuyordu. Bu yarım yuvarlak “r”lerin kökeni nere­den geliyordu? Creole muydu? Yoksa Louisiana’lı mı? Cajun’larda bu aksan oluyor muydu?

Kadın boş tabağmi göstererek,

Dom, kadmın ellerinflgihyıp gitmesine yol açtığı için…

“Paris’te ne kadar kalacaksınız?” diye sordu kendini tutamayarak.

Kadının gözleri bulutlandı. Kazağının kollanın indirip ellerini kol kısımlarını içeri çekti. Tıpkı kabuğuna çeki­len bir kaplumbağa gibiydi. “Bilmem.”

Laura Florand’ ın kaleme aldığı Seni Bana Getiren Her Şey tavsiye ettiğimiz kitaplardandır.

Bu içeriğe emoji ile tepki ver
YORUM YAPMAK İSTER MİSİN?
**Yorumun incelendikten sonra yayımlanacak!

Close