Ders ve Çalışma Kitabı Cevapları TIKLAYINIZ

Sponsorlu Bağlantılar
Ana Sayfa / Survivor / Survivor 12 Mayıs 2017 Ödül oyununu kim kazandı
2017-survivor

Survivor 12 Mayıs 2017 Ödül oyununu kim kazandı

Sponsorlu Bağlantılar


Survivor 12 Mayıs 2017 Ödül oyununu kim kazandı

Survivor 2017‘de Kıbrıs finaline yaklaşırken yarışmacıların hem açlıkları artıyor hem de mücadeleleri. Her iki takım çıktıkları hemen her oyunu kazanabilmek adına ter döküyor. Günler geçtikçe de Acun Medya ekibinin vermiş olduğu ödüller de büyüyor.

Ünlüler takımını incelediğimiz zaman; ünlüler takımında şu an için hemen her şey yolunda gidiyor. Her şey değil de hemen her şey dememizin sebebi ise ara sıra bencte tartışmaların yaşanması. Bilindiği üzere Survivor 11 Mayıs 2017 Ödül oyununu ünlüler takımı kazandı. Ünlüler takımı bu oyunu kazandı fakat bencte Survivor Serhat Akın ile Survivor İlhan Mansız çok sert bir şekilde tartıştı. Tartışmanın sebebi ise Survivor Serhat Akın’ın Survivor İlhan Mansız yarışırken “bas, bas” diye bağırması. İlhan Mansız bu desteği, belki de parkurun zor olmasından dolayı, yanlış anladı ve ikisi arasındaki tansiyon yükseldi. Fakat buna rağmen ünlüler takımı dünkü oyunu almayı bildiler.

Gönüllüler takımına baktığımızda ise şu an her şey çok kötü gidiyor. Çıktıkları son 11 oyundan 10’unu kaybeden gönüllüler takımında moraller çok bozuk. Özellikle Survivor Tuğçe’nin elenmesi takımın gücünü düşürmüşe benziyor. Survivor Berna Survivor Tuğçe kadar iyi bir performans sergileyemiyor. Bunu dünkü oyunda da gördük. Dünkü oyunda Survivor Berna çıktığı 3 oyundan 3’ünü de kaybetti.

12 Mayıs 2017 Survivor ödül oyununu kim kazandı

Bu haftanın belki de en çok merak edilen soruları: “Survivor 12 Mayıs 2017 Ödül oyununu kim kazanacak” ve “Arabalar hangi takımın olacak” Şu an kadar Survivor tarihindeki en büyük ödül için yarışmacılar ter döktü. Acun Medya ekibi kazanan yarışmacıların her birine Kia Jeep vermeyi vaat etti. Ödülü duyan yarışmacılar ise buna inanamayıp çok sevindiler. Ödül bu kadar büyük olduğu için ise yarışmacıların performansı en üst düzeye çıktı.

Survivor 12 Mayıs 2017 Ödül oyununu ünlüler takımı kazandı. Ünlüler takımı kazandıkları araba ödülüne çok sevindiler. Her bir yarışmacı kendi arabasına binip yemek yemeğe gitti. Bu ödül yarışmacılar için çok büyük bir motivasyon kaynağı oldu.

0
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry


Sponsorlu Bağlantılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir