Testi Çöz 100 TL Kazan
TIKLAYINIZ

Survivor 24 Mart 2017 ödül oyununu kim kazandı

Survivor 25 Mart 2017 dokunulmazlık oyununu kim kazandı

Ana Sayfa / Survivor / Survivor 24 Mart 2017 Bireysel sembol oyununu kim kazandı

2017-survivor

Survivor 24 Mart 2017 Bireysel sembol oyununu kim kazandıSurvivor 24 Mart 2017 Bireysel sembol oyununu kim kazandı

Türkiye’nin en çok izlenen yarışma programı olan Survivor 2017 bu akşamda çok güzel mücadelelere sahne oldu. 23 Mart 2017 Survivor ödül oyununu kazanan ünlüler takımında keyifler yerinde. Özellikle İlhan Mansız, Adem Kılıççı arasındaki anlaşma dikkat çekici. Adadan Survivor Çılgın Sedat gittikten sonra sanki ünlüler adası huzur buldu.

Dokunulmazlık oyunlarını kaybeden ünlüler takımı ödül oyunlarını ise art arda almaya başladı. Dokunulmazlık oyunlarını kaybederektakımdaki güçsüz yarışmacıların elenmesi ise ünlüler takımının bunu bilerek mi yaptı sorusunu akıllara getiriyor. Hatta ödül oyunlarını, özellikle Survivor Erdi‘nin kötü performansından dolayı, kaybeden gönüllüler takımı dokunulmazlık oyunlarını kaybetmedikleri için pişman olduklarını ara sıra belirtiyorlar.

Peki “Survivor 24 Mart 2017 Bireysel sembol oyununu kim kazandı

Survivor 24 Mart 2017 Bireysel sembol oyunu için her iki takımdaki oyuncular ellerinden geleni ortaya koydular. Birleşme partisi öncesi oynanan son bireysel sembol oyunlarının ise önemi büyük. Erkekler tarafından bireysel sembol oyununu kazanan taraf Survivor İlhan Mansız kızlar tarafından  ise kazanan  kişi Survivor Elif oldu.

Bundan sonraki bireysel sembol oyunununda yarışmacıların nasıl performans sergileyeceği ise merek konusu.

Bu içeriğe emoji ile tepki ver

YORUM YAPMAK İSTER MİSİN?

**Yorumun incelendikten sonra yayımlanacak!