Testi Çöz 100 TL Kazan
TIKLAYINIZ

Survivor 26 Mart 2017 dokunulmazlık oyununu kim kazandı

Survivor 28 Mart 2017 ödül oyununu kim kazandı

Ana Sayfa / Survivor / Survivor 27 Mart 2017 ödül oyununu kim kazandı

2017-survivor

Survivor 27 Mart 2017 ödül oyununu kim kazandıSurvivor 27 Mart 2017 ödül oyununu kim kazandı

TV8  ekranlarında yayınlanan ve Türkiye’nin en heyecanlı anlarının yaşandığı Survivor 2017 bu akşamda kıran kırana geçen mücadelelere sahne oldu. Dokunulmazlık oyunlarında çok iyi olan ve üst üste 6 yarışmayı kazanan gönüllüler takımı bu haftaki yapılan iki dokunulmazlık oyununu kaybettiler ve eleme potasına 4 adayla gittiler.

Eleme potasına giren adaylar arasında belki de en çok merak edilen isim ise Survivor Erdi Ünver. Survivor Erdi Ünver şu ana kadar 5 defa eleme potasına girdi fakat elenmedi. Survivor Erdi Ünver‘in performansı ise içler acısı. Şu an performans olarak dipte olduğunu kendisi de belirtiyor. Fakat en vahim olanı ise Survivor Erdi’nin Survivor Berna Keklikler ile yakınlaşması. Hatta Survivor Berna Keklikler‘in yanına gidip artık sen benim korumam altındasın demesi ise şaşırtıcıydı. Çünkü daha önce bu ikili büyük tartışmalar yaşamış hatta Survivor Berna Keklikler ağır hakaretlerde bulunmuştu.

27 Mart 2017 Survivor  ödül oyununu kim kazandı

Peki “Survivor 27 Mart 2017 ödül oyununu kim kazandı” Dokunulmazlık oyunlarını art arda kazanan ünlüler takımı moral olarak yüksek bir şekilde oyunlara çıktılar. Survivor 27 Mart 2017 ödül oyununu ünlüler takımı kazandı. Ünlüler takımı çok güzel bir performans sergiledi ve Survivor 27 Mart 2017 ödül oyununu kazanmayı hak ettiler.

Bu içeriğe emoji ile tepki ver

YORUM YAPMAK İSTER MİSİN?

**Yorumun incelendikten sonra yayımlanacak!