Ders ve Çalışma Kitabı Cevapları TIKLAYINIZ

Sponsorlu Bağlantılar
Ana Sayfa / Survivor / Survivor 4 Nisan 2017 Ödül oyununu kim kazandı
2017-survivor

Survivor 4 Nisan 2017 Ödül oyununu kim kazandı

Sponsorlu Bağlantılar


Survivor 4 Nisan 2017 Ödül oyununu kim kazandı

Survivor 2017‘de artık nisan ayına geçtik. Nisan ayı demek artık Survivor birleşme partisinin yaklaştığını anlamına geliyor. Birleşme partisinden önce Survivor ünlülerde Survivor gönüllülerde her oyuna hırslı bir şekilde çıkıyor.

Survivor 3 Nisan 2017 Ödül oyununu ünlüler takımı kazandı. Ünlüler takımı geçen hafta oynanan ceza oyununundan dolayı kazanmış oldukları avantajı iyi bir şekilde değerlendiriyorlar. Ünlüler takımı bu hafta oynanan ödül oyunlarının hepsine 1-0 önde başladılar. Fakat bu hafta ilginç olan ise Survivor Serhat Akın’ın Survivor Erdi Ünver’e oyun kaybetmesi oldu. Survivor 2017’de hem 2 Nisan hem de 3 Nisan’da bu ikili karşı karşıya geldi ve Survivor Erdi Ünver her ikisinde de Survivor Serhat Akın’ı yenmesini bildi. Survivor Erdi Ünver oyun kazanınca benchtekiler ise çok ama çok seviniyor. Survivor 3 Nisan 2017’de ise Survivor Erdi Survivor Serhat Akın’ı, aldığı oyunlardan dolayı, hayattan soğuttuğunu söyledi.

Survivor adasında son durum nedir?

Survivor 2017 dominik adasına baktığımızda ise hem ünlüler adasında hem de gönüllüler adasında bir türlü tartışmalar bitmiyor. Ünlüler adasında da gönüllüler adasında da yapılan bu tartışmalar ve oluşan gruplaşmalar muhtemelen Survivor 2017 bitene kadar sürecek gibi gözüküyor. Özellikle Survivor Erdi ve Survivor Berna Keklikler’in gönüllüler adasında birleşmesi ve diğer yarışmacılara karşı tek vücut olması dikkat çekici. Bu arada Survivor Volkan Çetinka’ya da Survivor Erdi Ünver’e desteğini hiçbir şekilde esirgemiyor. Hatta eleme günlerinde Survivor Erdi Ünver’in ismini şeref sözü verdiği için hiçbir şekilde yazmıyor.

4 Nisan 2017  Survivor ödül oyununu kim kazandı

3 Nisan 2017 Survivor ödül oyununu kazanan ünlüler takımı uzun bir aradan sonra kahvaltı yaptı. 3 Nisan 2017 Survivor’da ödül oyununun ödülü kahvaltı olmuştu. Peki en çok merak edilen soru “Survivor 4 Nisan 2017 Ödül oyununu kim kazandı” Bugün gönüllüler takımı oyunlara yine -1 olarak başladılar. Bu durum ise gönüllüler takımından büyük bir dezavantaj yaratıyor. Survivor 4 Nisan 2017 Ödül oyununu ünlüler takımı kazandı. Survivor Ünlüler takımı bu hafta çok iyi bir performans gösterdi ve Survivor 4 Nisan 2017 Ödül oyununu almayı hak ettiler.

4 Nisan 2017 Survivor adadan kim elendi adadan elenen son isim için tıklayınız.

0
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry


Sponsorlu Bağlantılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir