Ders ve Çalışma Kitabı Cevapları TIKLAYINIZ

Sponsorlu Bağlantılar

Survivor 8 Mayıs 2017 Ödül oyununu kim kazandı

Survivor 9 Mayıs 2017 kim elendi

Ana Sayfa / Survivor / Survivor 9 Mayıs 2017 Ödül oyununu kim kazandı
2017-survivor

Survivor 9 Mayıs 2017 Ödül oyununu kim kazandı

Sponsorlu Bağlantılar


Survivor 9 Mayıs 2017 Ödül oyununu kim kazandı

Survivor 2017 Dominik adasındaki rekabet gün geçtikçe artıyor. Her iki takımda oyunları kazanabilmek adına ellerinden gelen her şeyi ortaya koyuyorlar. Survivor 9 Mayıs 2017 Ödül oyununu gönüllüler takımı kazandı. Gönüllüler takımı ünlüler takımının 8 tane olan galibiyet serisine dur dediler. Gönüllüler takımı uzun bir aradan sonra galip gelmeyi bildiler ve ödülün tadını çıkarttılar. Dünkü kazandıkları ödül ise hem yemek hem de güzel bir eğlenceydi. Dominik adasında su sporlarının tadını çıkarıp, lüks bir yatta lahmacun yiyerek stres attılar. Gönüllüler takımının bu galibiyete çok ama çok ihtiyaçları vardı belki de bu galibiyet gönüllüler takımı için bir geri dönüş olacak.

Ünlüler takımına batığımızda ise 9 Mayıs 2017 Survivor ödül oyununu kaybettiklerinden dolayı moralleri bozuktu. Aslında ünlüler takımı çok iyi bir galibiyet serisi yakalamışlardı. 8 oyun üst üste kazanarak çok iyi bir takım olduklarını göstermişlerdi. Ama bu galibiyet serisinin bir gün biteceği belliydi ve dünkü oyunu kaybederek uzun bir aradan sonra mağlup oldular.

9 Mayıs 2017 Survivor ödül oyununu kim kazandı

Survivor 9 Mayıs 2017 ödül oyununu kim kazanacak” sorusu bu haftanın belki de en çok konuşulan konularından biri oldu. Çünkü gönüllüler takımı uzun bir aradan sonra galip geldikten sonra 9 Mayıs 2017 Survivor ödül oyununu kazanıp kazanmayacakları büyük bir merak konusu oldu.

Survivor 9 Mayıs 2017 Ödül oyununu ünlüler takımı kazandı. Ünlüler takımı 9 Mayıs 2017 Survivor ödül oyununda çıktıkları parkurda çok iyi bir performans gösterip ödülü almayı bildiler.

0
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry


Sponsorlu Bağlantılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir