Kitap Cevapları TIKLA
Test Çöz TIKLA
Eğitim

Yüz Yüze Eğitim Kaldığı Yerden Devam Edecek

Yarın başlayacak olan ara tatil sonrası birçok öğrenci ve veli okulların yüz yüze devam edip etmeyeceğini merak ediyor. Ara tatil sonrası okullarda eğitim yüz yüze mi yoksa uzaktan eğitim ile mi devam edecek? Ara tatile kadar kaç sınıf kapatıldı? İşte haberimizin detayları…

Yüz Yüze Eğitim Kaldığı Yerden Devam Edecek

2021 – 2022 eğitim ve öğretimin ülkemizin tamamında ve tüm sınıflar için yüz yüze eğitim başlamıştı. 6 Eylül günü başlayan yüz yüze eğitimden bugüne kadar geçen süre zarfında neredeyse her gün yüz yüze eğitim için risk olup olmadığı ve okulların kapatılıp tekrardan uzaktan eğitime geçilme ihtimali konuşuluyordu.

Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer yüz yüze eğitimde aldıkları önlemlerin okullardaki Kovid-19 riskini azalttığını ve yüz yüze eğitimin yapılması için uygun ortamı sağladığını belirtmişti. Sonrasına Sağlık Bakanı Fahrettin Koca yaptığı açıklamada okulların şu an ülkemizdeki en güvenilir yerler olduğunu ve vaka sayılarının en az görülen yerlerin okullar olduğunu belirtmişti.

Ara Tatilden Sonra Yüz Yüze Eğitim Devam Edecek

Yarın başlayacak olan ara tatil sonrası öğrenciler bir haftalık bir dinlenme sürecine giriyor. Sonrasına 22 Kasım’da okullarda ziller tekrar çalacak ve yüz yüze eğitim kaldığı yerden devam edecek.

2022 Ders Kitabı Cevapları

Bir cevap yazın

**Yorumun incelendikten sonra yayımlanacak!