Kitap Cevapları TIKLA
Test Çöz TIKLA
Eğitim

Yüz Yüze Eğitim Katılım Oranı Yüksek!

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk bugün basın mensuplarının sorularını cevapladı ve yüz yüze eğitim ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu. İşte haberimizin detayları..

Yüz Yüze Eğitim Katılım Oranı Yüksek!

Milli Eğitim Bakanlığı Ziya Selçuk Düzce’de bir ilkokula ziyaret düzenledi. TOKİ Mehmet Akif Ersoy İlkokuluna ziyarette bulunan Bakan Ziya Selçuk daha sonrasında basın mensupları için kamera karşına geçti. Merak edilen soruları cevaplayan Bakan Selçuk yüz yüze eğitim içinde önemli açıklamalar yaptı.

2 Mart’tan bu yana yüz yüze eğitim devam ediyor. Ve 1 aydır devam eden uzaktan eğitime öğrencilerin ilgisi oldukça yüksek. Uzaktan eğitim yerin yüz yüze eğitimi seçen öğrenci sayısı oldukça fazla. Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk yaptığı açıklamalarda bütün eğitim gruplarında ortalama %80 lik bir katılım olduğunu söyledi.

En Çok Katılım Sağlanan Eğitim Grubu İlkokul Oldu

İstatistikleri açıklayan Bakan Selçuk İlkokullarda %80 üzerinde, ortaokullarda %76′ ın liselerde ise %70 üzerinde bir katılım olduğunu belirtti. Bu istatistiklere göre ne çok katılım görülen eğitim grubu ilkokul oldu.

2021 Ders Kitabı Cevapları
Bu içeriğe emoji ile tepki ver
0
0
0
4
3
0
1

Bir cevap yazın

**Yorumun incelendikten sonra yayımlanacak!