Kitap Cevapları TIKLA
Test Çöz TIKLA
Eğitim

Yüz Yüze Eğitime Gitmek Mecburi mi?

15 Şubat Pazartesi günü köy okulları ve bağımsız ana okulları yüz yüze eğitime başlamıştı. 1 Mart günü liseliler ve 8.sınıf öğrencileri de yüz yüze eğitime başlayacak. Peki yüz yüze eğitim var diye öğrenciler gitmek zorunda mı? İşte haberimizin detayları..

Yüz Yüze Eğitime Gitmek Mecburi mi?

Yüz yüze eğitim tam olarak 1 Mart gününden sonra başlayacak. Şimdilik sadece köy okulları ve bağımsız ana okullarına ait öğrenciler yüz yüze eğitime başladı. 8. sınıf ve tüm lise dallarında 12. sınıflar yüz yüze eğitime başlayacak. Yüz yüze eğitim başlayacak ama veliler tedirgin.

Biliyoruz ki ülkemizdeki kovid-19 vaka sayısı oldukça yüksek ve her geçen gün artıyor. Normal olarak veliler çocuklarını okullara yollamak için tedirgin. Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk yaptığı açıklamalarda kovid-19a karşı tüm önlemlerin alındığını söyledi fakat öğrencilerin ve velilerin korkusunun da normal olduğunu söyledi.

Yüz Yüze Eğitime Gitmek Zorunlu Değil

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk yaptığı açıklamalarda, tedirgin olan öğrenci ve veliler için, eğer isterlerse yüz yüze eğitime katılma gibi bir zorunluluklarını olmadıklarını belirtti.

2021 Ders Kitabı Cevapları
Bu içeriğe emoji ile tepki ver
1
0
2
0
0
0
0

Bir cevap yazın

**Yorumun incelendikten sonra yayımlanacak!