Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Ders ve Çalışma Kitabı Cevapları TIKLAYINIZ
11. Sınıf Yazılı Soruları

11. Sınıf Yazılı Soruları ve Cevapları

11. Sınıf Yazılı Soruları ve Cevapları” için aşağıdaki yayınımızı inceleyebilirsiniz.

11. Sınıf Yazılı Soruları ve Cevapları

Kıymetli evvel cevap takipçileri, bu yayınımıza ve sitemize hoş geldiniz. Sizler için zor bir hafta olacak. Bu hafta sizlerin gireceği yazılı haftası. Bu hafta hemen her gün yazılılarınız olacaktır. Zorlandığınız hangi ders varsa bizler sizlerin yanında olmaya çalışacağız. Sizlerin sınavlarında çıkabilecek ve yakın soruları hazırladık. Bu sorular sizlerin sınavlarıyla bire bir aynı olması mümkün değil. Ama her ne olursa olsun eğer sizlere yazılınızda biraz da olsa yardımcı olursak ne mutlu bize. Yazılı sorularıyla ilgili aklınıza takılan soruları bizlere yorum bölümünden yazmanız yeterli olacaktır. Eksik olan bölümleri sizler için hemen ekleyeceğiz.

İstediğiniz dersin sorularına cevaplarına aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz.

1. Dönem Yazılı Soruları

2. Dönem Yazılı Soruları

11. Sınıf Yazılı Soruları ve Cevapları ile ilgili aşağıda bulunan emojileri kullanarak duygularınızı belirtebilir aynı zamanda sosyal medyada paylaşarak bizlere katkıda bulunabilirsiniz. 

Bu içeriğe emoji ile tepki ver

İlgili Yazılar

YORUM YAPMAK İSTER MİSİN?
**Yorumun incelendikten sonra yayımlanacak!

Close