Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Ders ve Çalışma Kitabı Cevapları TIKLAYINIZ
9. Sınıf Yazılı Soruları

9. Sınıf Yazılı Soruları ve Cevapları

9. Sınıf Yazılı Soruları ve Cevapları” için aşağıdaki yayınımızı inceleyebilirsiniz.

9. Sınıf Yazılı Soruları ve Cevapları

Liseye yeni başlayan siz değerli öğrencilerimiz. Lise 1 ile hayatınızda pek çok şey değişti. Şu an yeni bir okulda ve yeni bir sınıftasınız. Lisedeki en önemli haftalarda biri yazılı haftası. Lisedeki yazılılar ortak yapılır. Diğer şubedeki arkadaşlarınızla aynı anda aynı yazılılara gireceksiniz. Bu yazılıları ise ne olursa olsun başarmak zorundasınız. Başarmanız içinse çok çalışmanız gerekiyor. Bu çalışmanıza katkı sağlamak adına sizler için 9. sınıf yazılı soruları ve cevaplarını hazırladık. Bu sorular gireceğiniz sınavdaki sorulara benzer sorular olacaktır. Elbette aynı soruların olması mümkün değil ama örnek olması bile yeterli olacaktır sizler için 🙂

9. sınıf yazılı soruları ve cevaplarına ulaşmak için aşağıdaki linklere tıklamanız ve soruları çözmeniz yeterli olacaktır.

1. Dönem Yazılı Soruları

2. Dönem Yazılı Soruları

9. Sınıf Yazılı Soruları ve Cevapları ile ilgili aşağıda bulunan emojileri kullanarak duygularınızı belirtebilir aynı zamanda sosyal medyada paylaşarak bizlere katkıda bulunabilirsiniz. 

Bu içeriğe emoji ile tepki ver

İlgili Yazılar

Bir Yorum

YORUM YAPMAK İSTER MİSİN?
**Yorumun incelendikten sonra yayımlanacak!

Close